B72220S2251K101
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B72220S2251K101
  • 1
Voltage Rating AC : 250 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 1 kA
Surge Energy Rating : 195 J
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Series : AdvanceD
Varistor Voltage : 390 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Voltage Rating DC : 320 VDC